Levné internetové stránky

Přemýšlíte o tom, že si necháte vytvořit internetové stránky nebo modernizovat  své stávající stránky, ale bojíte se, že budou stát velké peníze. S naším řešením se vysoké ceny bát nemusíte. 

Pro Vaše pohodlí tvoříme internetové stránky na redakčním systému WordPress. Zde naplatíte žádný vývoj, ani licence, pronájem nic, jak je to běžné u konkurenčních firem, kde platíte za jejich uzavřené řešení. Proto si můžeme dovolit levné internetové stránky, ale ve vysoké kvalitě. Správa těchto stránek nebude pro Vás žádná starost. Ovládání je intuitivní a jednoduché. Při vytváření nebo editaci textů využíváte editor, který je podobný tomu, který je běžné v emailu nebo wordu. Prostě nic složitého. Nemusíte se ničeho bát. 

Při práci se stránkami Vás v tom nenecháme. Ke každým stránkám vytváříme návod, jak se stránkami pracovat.

Jak vypadá spolupráce s námi?

Připravíme Vám nabídku na míru, vytvoříme Vám design stránek, který po odsouhlasení převedeme na redakční systém. Redakční systém vyladíme podle Vašich požadavků a nároků na funkčnost. Abychom mohli garantovat, že levné internetové stránky budou za tu správnou cenu, je potřeba vědět, co je obsahem této nabídky. Tu naleznete zde.

Ničeho se nebojte. Vyplňte tento dotazník a vytvoříme Vám nezávaznou nabídku šitou Vám na míru.

Komentáře nejsou povoleny.