Optimalizace internetových stránek není pro Vás?!

Pokud nic nenabízíte nebo neprodáváte, tak potom je toto tvrzení pravda.
Přišla Vám nabídka na optimalizace internetových stránek, ale vy jste ji zahodili, protože podle vás je to zbytečné. Nyní je načase Vám trochu vysvětlit, co vlastně ta optimalizace je a čím Vám to bude užitečné.  Protože kvalitně udělaná optimalizace internetových stránek Vám může ušetřit peníze, pokud pouze používáte placenou reklamu a nebo Vám pomůže prodat více a tím pádem Vám přinese peníze. Ale začněme od začátku.

Co je to SEO jinak taky optimalizace www stránek?

SEO je z anglického Search Engine Optimalization – optimalizace pro vyhledavače. Vyhledavač nebo vyhledávací robot je ta potvůrka co určuje, zda Vás ukáže na první stránce nebo až třeba na 15 stránce. A položme si ruku na srdce, když něco hledáte, jak daleko jste ochotni hledat?
Je dokázané, že nejčastěji lidé hledají do 3-4 stránky. Samozřejmě neoddiskutovatelně prim hraje první strana.

Vyhledávací roboti, tedy vyhledavače, jelikož nemají vlastní inteligenci jako lidé, tak využívají určité algoritmy, procházejí Vaše stránky a zaznamenávají co na nich je.  Internetových stránek je v současné době několik miliard. Taková databáze stránek by musela být hodně obsáhlá a hledání v ní by zabralo spousty času. Vy ale chcete výsledky hned. Proto robot, když navštíví vaši stránku – provede indexaci, která se provádí v pravidelných intervalech – zaměřuje se na určité ukazatele, které si zaznamenává a ukládá v databázi. Vy když pak něco hledáte, pohodlně a rychle najdete kýžený výsledek.

Stejně tak jako když člověk roste, tak se učí, vyvíjí se i algoritmus. Tudíž to, co platilo před rokem nyní již s největší pravděpodobností neplatí.

Smyslem optimalizace je tedy vědět, co aktuálně je IN, tedy na co se roboti zaměřují a to jim na daných stránkách poskytnout a nejen na nich, ale často i na faktorech mimo samotné weby, jako například zpětné odkazy na sociálních sítích.

Tvorbou internetových stránek to nekončí

Nechali jste si udělat nové internetové stránky, ideálně od nás J a čekáte, že se zakázky, návštěvníci jen pohrnou. Bohužel často to tak není. Mít dobré, kvalitní, pro návštěvníky intuitivní stránky s moderním designem, je začátek. Poté byste měli investovat do optimalizace internetových stránek, která bude pracovat na tom, abyste na vybraná klíčová slova byly na prvních pozicích.

Proč být na předních stránkách?

Je to jednoduché. Kdo něco hledá, zvláště při nákupech, hledání služeb, hledá nejčastěji maximálně do 3-4 stránky.

 • Jste více vidět
 • Dané slovo hledá třeba 5000 lidí za měsíc a všichni tyto lidi přijdou na 1.stránku. Tedy můžete oslovit 5000 potencionálních klientů
 • Můžete ušetřit za výdaje za reklamu, protože Vám přijde více lidí z přirozeného vyhledávání

Jak dlouho optimalizace stránek trvá?

Odpověď zní – dlouho. Optimalizace, aby měla účinek a smysl, tak se jedná rozhodně o dlouhodobou práci. Výsledky se dostavují zpravidla do 4-6 měsíců a stále se na nich pracuje. Ptáte se proč? Protože se algoritmy stále mění, konkurence se také snaží  být vidět.

Kolik SEO, optimalizace webu stojí?

Je to stejná otázka jako když se zeptáte, kolik stojí auto. Může stát 140 000 ale i několik milionů.
Stejně je to i s optimalizací. Optimalizace pro realitní společnosti, s neskutečně velkou konkurencí, která často nešetří prostředky, aby byla na prvním místě bude jiná, než pokud budete prodávat bazarové medicínské stroje, kde je konkurence výrazně menší.
Proto se ceny určují individuálně. Neváhejte a zeptejte se nás, na kolik Vás optimalizace vyjde. Nabídku budete mít k dispozici do 2 pracovních dnů a nic Vás to nestojí. Tak proč to nezjistit. Využijte našeho formuláře, už se těší na vyplnění.

  Formulář pro poptávku na optimalizaci stránek

  Jak se jmenujete? (vyžadováno)

  Kam Vám máme nabídku poslat?

  Jakou doménu nebo jak se jmenuje Váš web (vyžadováno)

  Na která klíčová slova chcete být vidět?(vyžadováno)

  Poznámky a připomínky k nabídce, které bychom měli znát


  Komentáře nejsou povoleny.