TVORBA INTERNETOVÝCH STRÁNEK

Mít vlastní internetové stránky není již tak těžké!!! Nyní máte jedinečnou možnost získat profesionálně zhotovené internetové stránky za velmi příznivou cenu.

V dnešní době je minimální výdaj na www stránky i 17 000 Kč. U nás je to jinak! Můžeme Vám vytvořit internetové stránky v HTML nebo na open-source redakčním systému DRUPAL, WORDPRESS a proto můžete mít kvalitní stránky za velmi příznivou cenu. K tomu Vám nabízíme řadu doplňkových služeb, jako jsou grafické práce a další. Podívejte se na naše reference.

Proč mít vlastní webové  stránky.

Je to snadné. V dnešní elektronické době je velice důležité být vidět i na internetu. Internet je v mobilu, v počítačích, na cestách v tabletech. Je prakticky všude. A pokud jste tam i vy, můžeté být také lépe vidět. Zákazníci si Vás mohou snadnou najít v katalogu firem, vy si sami můžete nechat vyvěsit banner s reklamou na prakticky kterékoli stránky a BÝT VIDĚT a hlavně oslovit podstatně více zákazníků. V dnešní době je pro Vaše zákazníky a návštěvníky snažší si Vás najít v pohodlí domova než objíždět celé město. Proto si nechte vytvořit internetové stránky od nás. A nyní můžete využít akční nabídky a ještě za stránky ušetříte. Snažíme se Vám vyjít vstříc a vytvořit levné internetové stránky, proto neváhejte využít této akční nabídky. Těšíme se na Vás – studio MONOLIT, tvorba internetových stránek.

Chci vědět více!Tvorba internetových stránek studio MONOLIT - slečna2Objednejte si nezávazně naše služby

Komentáře nejsou povoleny.